Apple wczoraj zaprezentował nowy systemy dla swoich urządzeń. Już wkrótce będziemy mogli się cieszyć nowym oprogramowaniem dla urządzeń od Apple, czyli system iOS dostępny na telefonu Apple, iPadOS na tablety, WatchOS 8 na zegarki od Apple oraz MacOS 12 na komputery i laptopy.

Finalna wersja systemu pojawi się na jesieni. Obecnie jest ona dostępna dla developerów. Ktoś, kto lubi ryzyko może taką wersję pobrać już teraz https://sosen.pl/jak-pobrac-testowa-wersje-ios-instrukcja-krok-po-kroku/. Ktoś kto aż tak dużych emocji nie potrzebuje może zaczekać około miesiąca i pobrać ogólnie dostępną wersję publiczną bety, którą za miesiąc udostępni Apple dla wszystkich chętnych. Aby pobrać wersję stabilną tych systemów będziemy musieli zaczekać trochę dłużej, bo aż do jesieni.

To, co mnie zaskoczyło najbardziej oglądając wczorajszą prezentację Apple to fakt, że nowych system iOS 15 otrzyma nawet iPhone 6s. To było miłe zaskoczenie. Mniej miłym zaskoczeniem są funkcje które jak zwykle to bywa nie będą wspierane w naszym kraju.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments