Seria wpisów #ExcelTips&Tricks to cykl wpisów, w których poznasz funkcje i możliwości Excela które ułatwią Ci pracę z tym programem. Seria ta nie będzie przeznaczona dla zaawansowanych użytkowników a bardziej dla osób, które korzystają z podstawowych możliwości Excela w swojej pracy (i nie tylko) i chcą go lepiej wykorzystać oraz ułatwić sobie codzienną pracę. Znajdą się tutaj informacje na temat wielu podstawowych możliwości arkusza kalkulacyjnego oraz tych trochę bardziej skomplikowanych. 

Na jakiej wersji Excela będę pracował? 

Nie ma to większego znaczenia. To czy pracujesz na Office 365. 2019 czy na innej wersji w miarę aktualnego arkusza kalkulacyjnego nie ma dla Ciebie większego znaczenia. Większość podstawowych rzeczy a nawet i tych bardziej zaawansowanych możesz i powinieneś umieć zrobić bez względu na wersję aplikacji. 

Nie jest to poradnik Excela 2019, Excela 2016 czy Excela 2013. Piszemy tutaj o możliwościach jakie daje arkusz kalkulacyjny bez względu na jakiej wersji musimy w danym momencie pracować (czasami może być konieczność pracy na bezpłatnym programie Calc i tam też powinniśmy sobie poradzić w jego podstawowym zastosowaniu).

Masz pytania, wskazówki, wątpliwości – pisz

Zachęcam do śledzenia nowych tematów z serii #ExcelTips&Tricks. Jeśli masz pytania lub szukasz wskazówek oraz pomocy w codziennej pracy z tabelkami – napisz. Wszystkie wskazówki oraz sugestie również są mile widziane J

Zdjęcia:

Projekt plik wektorowy utworzone przez freepik – pl.freepik.com
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments